Stavona – plastová a dřevěná okna

Vyberte si z nabídky moderních plastových a dřevěných dveří

Rádi byste vybavili svou domácnost nebo pracoviště okny, která plně využívají technologické možnosti 21. století? Vyberte si z naší nabídky. Dodáváme vysoce funkční a odolná plastová či dřevěná okna. V naší nabídce nechybějí ani plastové a dřevěné dveře, interiérové žaluzie nebo sítě proti hmyzu.

tel:
+420 465 582 125
fax:
+420 465 352 379
e-mail:
info@stavona.cz
web:
www.stavona.cz
reference:
www.stavona.cz/reference
  • České Libchavy 177
  • 561 14 České Libchavy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Okna, která znamenají komfort a úsporu

V nabídce naší firmy objevíte praktická a odolná okna moderní konstrukce. Díky konstrukčnímu řešení jsou dřevěná i plastová okna a dveře vysoce funkční a snadno ovladatelná.

Pořiďte si od nás dřevěná okna, vyrobená ze smrku, borovice dubu nebo meranti. Díky speciální impregnaci jsou odolná vůči plísním, dřevokaznému hmyzu i zamodrání. Jejich technické řešení přináší vynikající tepelně izolační vlastnosti a značně omezuje nepříjemné rosení skel. V našem vzorníku najdete barvu přesně podle svých představ.

Kromě dřevěných oken nabízíme také okna plastová z certifikovaných profilů třídy A. Jsou vybavena nejmodernějším řešením bezpečnostního kování proti nežádoucímu vniknutí. Při jejich pořízení získáte záruku na dobu 5 let. Rádi vám dodáme nejen okna, ale i okenní parapety.

Dodáváme plastové a dřevěné dveře

V nabídce naší firmy najdete také bohatý výběr dveří. Nechybějí stylové dřevěné dveře, které vypadají dobře při použití v rodinném domku i na chalupě. Součástí našeho sortimentu jsou rovněž plastové dveře, a to nejen vchodové, ale také balkonové.  

Ať už více odpovídají vaším tužbám plastové, nebo dřevěné dveře, u nás určitě objevíte ten pravý model!

Vhodné příslušenství pro pohodlné bydlení

Kromě samotných oken a dveří nabízíme také příslušenství, které pomůže zvýšit úroveň pohodlí vašeho bydlení. Zabraňte přehřívání interiéru slunečními paprsky – pořiďte si od nás okenní rolety. K tepelnému komfortu vaší domácnosti nebo kanceláře přispějí také interiérové žaluzie. Vadí vám nálety obtížného hmyzu? Jednoduché řešení přinese síť proti hmyzu z naší nabídky.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.